Haber

YTP Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz: ‘Kılıçdaroğlu ve Akşener siyaseti bırakıyor’

Yeni Türkiye Partisi (YTP) Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, seçim sonuçlarını değerlendirerek, “Kılıçdaroğlu ve Akşener’e sesleniyorum; milletin yolundan çekilin, hemen istifa edin ve siyaseti bırakın. Artık bu rezalete bir son verin. ceketini asayla kazanmış bir Erdoğan’dır. Yeni Türkiye Partisi (YTP) “Millet çıksın. Bu muhalefet olduğu sürece halk kararını değiştirmeyecektir” dedi.

YTP Genel Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili seçimlerinin sonuçlarını değerlendirdi. Muhalefet partilerinde değişime ihtiyaç olduğunu ifade eden Yılmaz, “Kılıçdaroğlu ve Akşener’e sesleniyorum; milletin yolundan çekilin, istifa edin, siyaseti bırakın. Artık bu rezalete bir son verin. milleti dizginlemeyip siyaseti engellemeyin.76 yaşındaki siyasetçi umduğunu bulamadığı siyasetten çekilmelidir.Yenilgiyi tatmış, verilen krediyi defalarca kullanmış bir siyasetçi, dürüstlük ve ahlaklıysa siyasetten çekilerek dürüstlüğünü göstermelidir.Aksi takdirde dürüstlüğü de tartışmaya açılır.Siyasete hizmet ille de genel başkanlık değildir.Girdiğiniz seçimlerde başarıya ulaşamazsanız bileceksiniz. nasıl çekilir. Bu da bize muhalefetin siyaset üretemediğini ve halkın güvenini kazanamadığını gösteriyor. Durum bu kadar kolay ve net” dedi.

“Sorun iktidarda değil, muhalefette”

YTP Lideri Yılmaz sözlerine devam ederek, “Ceketini kazanmış bir Erdoğan var. Hem Kılıçdaroğlu’na hem de Akşener Bey’e tavsiyem milletin önüne set olmaktan vazgeçin, siyasetten çekilin ve bir an önce istifa edin” dedi. İki başkandan çok daha başarılı olmuştur.Halk size güvenmiyorsa size düşen görev millete musallat olmak değil,halka teşekkür etmek ve siyaset sahnesine veda etmek olmalıdır.Yeni insanlar çıksın.Başkaları gelsin. Halk siyasete giriyor.Kartel CHP medyası adı altında muhalefet medyası ortaya çıktı.- İSTANBUL

yedisu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu