Yaşam

Nicolas Cage: “Hayranlarım Beni Tokatlardı”

Kariyerinde 100’den fazla filmde rol alan 59 yaşındaki oyuncu Nicolas Cage Şüphesiz Hollywood’un en büyük oyuncularından biri. 1981 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Cage, 42 yıllık kariyerinde Oscar dahil onlarca ödüle layık görüldü.

Korku ve komedi türlerini harmanlıyor” renfield ”ile Dracula rolünde görünmeye hazırlanan Cage, Entertainment Tonight (ET)’ye basın tipi sinemada bir röportaj verdi ve hayranlarıyla yaşadığı farklı bir anıyı anlattı. Cage’e göre hayranlar daha önce Havaalanında yanına gelir ve tokat atardı.

Hayranların Cage’i tokatlamalarının sebebi ise Moonstruck filminden şu tanıdık sahne:

Renfield filminde başrolü paylaştığı Nicholaus Hault ile ET’ye konuşan Cage, ikonik rollerine dönüp bakarken en unutulmaz repliklerinden de bahsetti. Bu arada, geçmişte birkaç hayran onu havaalanında karşılamaya geldi. Ay çarpmasıEfsanevi müzisyen Cher ile birlikte olduğu sinemada ikonik bir sahneyi yeniden yaratmak için ona tokat attığından bahsetti.

Bahsedilen sahneye yukarıdan ulaşabilirsiniz. Sahnede Cage’in karakteri Ronny, Cher’in canlandırdığı Loretta’ya onu sevdiğini söyler. Loretta ise Türkçe’ye “kendine gel” şeklinde tercüme edilebilecek. Kendine gel!” Ronny’ye tokat attı. 1987 yapımı romantik komedi filmi Loretta’nın evleneceği adamın erkek kardeşine aşık olmasını anlattığını da ekleyelim.

Cage’in anlatımına göre, bu meşhur sahne nedeniyle havaalanında bazı kişiler ona gelip “yukarı gel” diyerek tokat atıyorlardı. Olay oldukça şaşırtıcı ve tuhaf geçse de ünlü oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: işin bir parçası olarak nitelendirilir.

Cage’in Kont Drakula rolündeki yeni filmi 14 Nisan 2023’te vizyona girecek. Yönetmenliğini Chris McKay’in üstlendiği yapımda Drakula’nın hizmetçisi; Ama bir akıl hastanesinde tutulan Renfield (Nicholas Hoult) hakkındadır.

Renfield fragmanı

haberdodurga.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu