Yaşam

Daha İyi Bir Hayata Hızla Adım Atacağınız Ch’i Detox’tan Bahsediyoruz!

Sağlıklı yaşama adım atmak isteyenleri buraya alalım! Sizi bir anda sağlıklı bir dünyaya taşıyacak Ch’i detoksuna göz atmaya hazır mısınız? Haydi başlayalım!

Sağlıklı bir hayata adım atmak için Ch’i Detox ile tanışmaya hazır mısınız?

Vücudunuzu arındırmak için Nirvana Otelleri bünyesinde yer alan Ch’i For Life ile birlikte Ch’i Detox’a başlayabilirsiniz.

Vücudumuzdaki hücreler aslında ölü ya da zarar görmüş hücreleri yok etme yeteneğine sahiptir ve buna otofaji denir.

Otofajinin gerçekleşmesi için düzgün beslenmek ve doğru şekilde detoks yapmak önemlidir.

Minimum 3 gün maksimum 3 hafta yapabileceğiniz Ch’i Detox ile sindirimi kolaylaştırırken otofajinin etkisini artırabilirsiniz.

Ve bu detoks ile vücudunuzu daha dinç hale getirebilirsiniz.

Peki Ch’i Detox’un amacı tam olarak nedir?

www.sgeyazim.com

Sindirimi kolaylaştırır ve vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda vücudunuzdaki ‘savaş ya da kaç’ sistemini kapatır ve ‘dinlen ve sindir’ sistemini harekete geçirir.

Beslenme alışkanlıklarınızın yanı sıra yoga ve qi qong ile eklemlerinizi ve kaslarınızı gevşetirken, detoksu tüm vücudunuzda ve alışkanlıklarınızda hissedeceksiniz.

Nirvana Otelleri bünyesinde iyi planlanmış bir detoks programı olan Ch’i Detox’ta yer alan aktiviteler, masajlar ve uygulamalar hayatınızı da etkileyecek.

Aynı zamanda daha az gerginliğe maruz kalmanızı sağladığı için detoks sırasında ve sonrasında daha huzurlu olmanızı sağlar.

Aynı zamanda vücudunuzdaki toksinler azaldığı için hücrelerin daha verimli çalışmasını sağlar.

Detoks aynı zamanda yaşam alışkanlıklarınızı da değiştireceği için hücreleriniz daha verimli çalışacak ve kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Detokstan öğrendiklerinizi gerçek anlamda uygulayabilmek elbette çok değerli.

Vücudunuzu arındırmanın gerçek ve profesyonel bir yolu olan Ch’i Detox, gerçekten de yaşam alışkanlıklarınızı değiştirecek.

Yani ne düşünüyorsun?

turgutlu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu