Yaşam

Yüz Yıl Mucizeler 12. Bölüm izle: Tek Parça Tek Parça Son Bölüm izle

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ebru Şahin ve Zerrin Tekindor’u bir araya getiren Yüz Yıllık Mucize son olarak 12. bölümüyle ekrana geldi. Star TV’nin en yeni dizisi Mucizelerle Yüz Yıl, ilgi çekici konusuyla yakından takip edilmeye devam ediyor. Yüz Yıllık Mucize’nin yakında final yapması bekleniyor. Yüz Yıllık Mucize son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Yüz Yıllık Mucize 11. bölüm izleme ekranı…

Başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Şahin ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Yüz Yıllık Mucize 12. bölümüyle ekrana geldi.

Perşembe akşamları STAR TV’de izleyici karşısına çıkan Yüz Yıllık Mucize’de yine heyecanlı anlar yaşandı. Gerçeği hâlâ öğrenemeyen Süreyya kadar herkeste paniğe neden oldu.

Yüz Yıllık Mucizeler 12. Bölüm

Büyük ve Cem’in düğünü, Merak’ın annesi Nihan’ın gelmesiyle sona erdi. Büyük ve kardeşi Zeren sonunda annelerinin kim olduğunu öğrenirler. Harika ve Zeren, Süreyya’yı önlerine alarak her şeyi sorgulamaya başlarlar.

Süreyya geçmişte yaşananları itiraf etmek zorundadır.

Ancak Süreyya için itiraf kolay olmayacaktır. Gerçeklerle yüzleşen Olağanüstü ve Zeren, daha sonra anneleriyle buluşarak vakit geçirir. Süreyya ise bu ağır yükü kaldıramaz ve konaktan kaybolur.

Kemal ve Turgut, Canan’ı konaktan uzaklaştırmayı başardılar. Ama onu kontrol altına almak kolay olmayacak.

Canan bir yolunu bulur ve Turgut’tan kaçmayı başarır. Mükemmel ise annesiyle konuştuktan sonra soluğu Kemal’le alır. Ancak konağa döndüğünde Süreyya çoktan gitmiştir. Tren istasyonunda Süreyya’yı bulan isim Kemal olur.

Kemal sonunda tüm gerçekleri itiraf etmek zorunda kalır…

Yüz Yıllık Mucizeler 12.Bölüm İzle

BİR YÜZYILLIK MUCİZE 12. BÖLÜM TEK KESME FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu