Yaşam

Çöp Adam Mary kim, gerçekte kim? Çöp Adam ‘Mary Yılmaz’ karakterini kim oynuyor? Elçin Afacan kimdir, kaç yaşında?

çöp adam Meryem karakterinin hikayesi nedir? Çöp Adam Meryem’in hayatı! Çöp Adam, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 30 Kasım 2022’de yayınlanan, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün yazdığı Türk drama dizisidir. Çöp Adam Mary kim, gerçekte kim? Çöp Adam ‘Mary Yılmaz’ karakterini kim oynuyor? Elçin Afacan kimdir, kaç yaşında?

STANDART ADAM MARYEM KİMDİR?

Tamer’in çok sevdiği ablası. Hayatı boyunca her zaman yanında olan ağabeyini çok seviyor. Parçalanmış çocukluğu, Meryem’in insanlara ve hayata olan inancını yerle bir etmiştir. Lise mezunu, üniversiteye gitmek istemiyordu. Asosyal bir kız olan Meryem. Hoşluğunu gizleyen salaş, gündelik kıyafetler içinde kendini rahat hissediyor. Çevresine kayıtsız, tamamen aldırmaz, hiçbir amacı, ideali yoktur.

STANDART MARY KARAKTERİNİ KİM ÇİZİYOR?

Çöp Adam dizisinde Meryem Yılmaz karakterini canlandırmıştır. Elçin Afacan“Canlandırıyor.

ELÇİN AFACAN KİMDİR?

Elçin Afacan (d. 21 Ocak 1991, İstanbul), Türk oyuncu.

Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndaki eğitimini tamamladıktan sonra 2016 yılında FOX’ta yayınlanan Vazifemiz Güldürürü adlı yarış programında gösterdiği performansla kamera heyecanını ilk kez yaşadı. Aynı yıl Show TV’de yayınlanan İçerde dizisinde “Gülçin” karakterini canlandırarak diziye adını yazdırmıştır. Daha sonra 2017 yılında FOX’ta yayınlanan Mecnun Gönül dizisinde kuyrukta oturan kız öğrenci rolünü oynamıştır. Afacan asıl çıkışını Bir dizisinde canlandırdığı “Beste Güneş” karakteri ile yapmıştır. 2019 yılında yine FOX’ta yayınlanan ve geniş izleyici kitlesine ulaşmaya başlayan Aile Hikayesi. 2020-2021 yılları arasında FOX’ta yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde “Melek Yücel (Melo)” karakterini canlandırmıştır. 2021 yılında ise ilk sinema deneyimi olan Benden Ne Olur adlı filmde rol aldı. Oyunculuğun yanı sıra Afacan tiyatro sahnelerinde yer almaya devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu