Yaşam

Yoğun bakımda bulunan Metin Uca’nın sağlık durumuna ilişkin açıklama

Televizyon programcısı ve sunucusu Metin UcaAraba kullanırken bilincini kaybetti ve trafik kazası geçirdi.

Kazanın her iki boyun şah damarının tıkanması nedeniyle meydana geldiğini ve bunun yarattığı tabloyu anlatan Uca, bir hafta hastanede tedavi gördü.

müdür Kübra Kalem Baykara, Uca’nın ameliyatının ardından sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Sosyal medyadan bilgi veren Baykara, Metin Uca’nın sağlık durumunun iyiye gittiğini şu ifadelerle anlattı:

“Değerli dostlar, sevgili taraftarlar, Metin Uca’nın sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri beklerken binlerce bildirim alıyorum. Bu kadar hayranımın olması beni hem mutlu ediyor hem de duygulandırıyor. Sizlerin endişelerini gidermek ve sizleri mutlu etmek için bunu paylaşma ihtiyacı hissettim. .

Sevgili Metin’imizin sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor. 9 gündür yoğun bakımdaBunun nedeni ise anlık takip değerine tedbir amaçlıdır.

doktorlar, Yakında taburcu olacakEvde ek tedaviyle kısa sürede eski sağlığına kavuşacağını söylüyor.

Değerli Metin Uca’mız, enfeksiyon riski ve ek tedavi nedeniyle, doktorların tavsiyesi üzerine bir süre sizden uzak kalacak.

Duyarlılığınız ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Biraz daha sabır…

Yakın bir arkadaşımın dediği gibi “Sabırla sevgimizi büyütelim.”

Tamamen güzelleştiğinde tüm hayranlarıyla ilk buluşmamızı sahnede gerçekleştireceğiz.

“Bu anı heyecanla bekliyor ve eminim ki ilk gösterisini gerçekleştirmek ve bir an önce güzelleşmek için büyük çaba harcayacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu