Yaşam

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Barıştı Mı?

Gösteri dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya sürpriz bağlantılarından sonra yeni aşklara yelken açsa da memnunlukları uzun soluklu olmadı. Evvelki gün bir aktiflikte tesadüfen karşılaşan eski sevgililer, Yılmaz’ın “Hayatım” diye seslenmesinin akabinde bir anda koyu sohbete daldı. İkili, “Aşk yeniden mi?” haberleri ile yine gündem oldu. Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz barıştı mı?

Umut Evirgen ve Serenay Sarıkaya’dan Berbat Haber

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan Serenay Sarıkaya ve Umut Evirgen’in ayrıldığı ortaya çıktı

2.Sayfa’da yer alan habere nazaran; Serenay Sarıkaya, sürpriz bir kararla Umut Evirgen’den ayrıldı. Hoş oyuncu, ayrılıkla ilgili yakın etrafına “Yorulduk, yürütemedik” dedi.

Rüya Demirbulut’la Yürümedi

2012 yılında evlendiği Ahu Yağtu’dan 2013’te boşanan Cem Yılmaz, sinema filmleri, oyunculuğu ve stand up performanslarının yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Defne Samyeli’den ayrıldıktan sonra ismi birçok şahısla anılan 49 yaşındaki komedyen, aşkı kendisinden 22 yaş küçük Düş Demirbulut’ta bulmuştu.

Etiler’de birlikte görüntülenen çift hakkında kısa müddet sonra ayrılık argümanları ortaya atılmıştı. Cem Yılmaz ise geçtiğimiz haftalarda ayrıldıklarını açıklamıştı. Usta komedyenin “Ayrıldınız mı?” sorusuna, “Olmadı” halinde yaptığı hareketle karşılık vermesi dikkat çekmişti.

Burak Deniz Serenay Sarıkaya’nın Sokağında Görüldü

Serenay Sarıkaya’nın konutunun bulunduğu sokakta olduğu hatırlatılan oyuncu, “Serenay’ın evi de aşağıda ama bir arkadaşımlaydık” diye konuşup soruları geçiştirmek istedi. Hafta sonunu Serenay Sarıkaya’yla birlikte geçirdikleri argümanına oyuncu, “Hayır değildik” diye yanıt veren Deniz’e Etiler’deki bir yere Sarıkaya’nın otomobiliyle geldiği hatırlatılınca, “Yok arabasıyla geldik ama birlikte değiliz” diye konuşup şaşkınlık yarattı.

Seranay Sarıkaya’nın işletmeci Umut Evirgen’le ayrılmasının akabinde Burak Deniz’le sık sık bir ortaya gelen ikili başları yeterliden uyguna karıştırdı. Umut Evirgen’in ayrılık sonrası Burak Deniz’i kendi yerlerine aldırmadığı tezleri ise kulaktan kulağa dolaşıyor.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Barıştı Mı?

Arkadaşları ile sohbet eden komedyen, bir orta Serenay Sarıkaya’ya yanlışsız dönerek, “Hayatım” diye seslendi. Hoş oyuncu ise “Hayatım mı?” karşılığını verdi ve gülerek eski sevgilisinin yanına gitti. Koyu bir sohbete dalan ünlü isimler, daha sonra aktiflikten başka farklı ayrıldı.

Oyunculuk mesleğinin yanı sıra özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, Etiler’deki meskenine geldiği sırada basın mensuplarını görüp, aracın camını açtı.

Cem Yılmaz soruları karşısında şoka uğrayan 30 yaşındaki hoş, “Arkadaşlar oyundan geldim, yorgunum” diyerek mevzuyu geçiştirmeyi tercih etti.

Cem Yılmaz da Levent’de bulunan meskeninin otoparkına aracı ile girerken sorulara karşılık vermek istemedi.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu