Yaşam

Selin Ciğerci kara para aklama soruşturmasına isyan etti

Engin ve Dilan Polat çiftinin kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla tutuklanmasının ardından birçok olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra da fenomenler arasındaydı. Mal varlıklarına el konulan Ciğerci, gözyaşları içinde isyan ederek, çalışanlarına maaşlarını ödeyemediklerini, faturalarını ise başkalarının ödediğini söyledi.

“60 MİLYON TL VERGİ ÖDEDİM”

Instagram hesabından takipçilerine içini döken Selin Ciğerci, “Bunları gözyaşları içinde yazıyorum. Soruşturmaya girdiğim için gerçekten çok mutluyum, hiçbir sorun yok. Kimseye, çalıştığım insanlara ödeme yapamam” dedi. Çünkü tüm ailemin herkesin hesapları kapalı.Şubat ayının başı geldi, maaşlar geldi, çalıştığım yapımcılardan utandım.Ben 40 yaşında bir kadınım.Benim ve ailemin prestiji çok fazla. . Sizinle her gün şubemde konuşuyorum ve bu tür şeylerden endişeleniyorum. Ama çok yoruldum. Size yaşadıklarımı hiç anlatmıyorum ama çok üzülüyorum. Keşke böyle olmasaydı. Ben sizlerle olmayı çok seviyorum. Çalışıyorum ve vergilerimi ödüyorum. Bütün günümü sizinle geçiriyorum. Çalışmaya başladığım günden bu yana ülkeme toplam 60 milyon TL vergi ödedim. Sevgili hanımlar koştum. evden uzakta, kimseden borç almadım, hatta korsan taksi şoförlüğü bile yaptım ama bu süreçte ilk defa borç aldım, ayıp değil evet ama ben bunları hak etmedim, lütfen bir an önce bunlar son bulsun. Hak ettiğimi yaşamak istiyorum” dedi.

“LÜTFEN SİZE YALVARIYORUM, SON VERİN”

Gözyaşlarına hakim olamayan ve zor anlar yaşadığını söyleyen Ciğerci, şöyle devam etti: “Kimin ne yaptığını bilmiyorum ama kendimi biliyorum. Çok yoruldum… Annemin emekliliğine kadar her yer kapalı. Lütfen. bir an önce sonuçlansın. Suçluysam, bir şey yaptıysam yaşamayacağım.” Onu istiyorum. Yapmamış olsam da bir an önce bitsin. Kendimi biliyorum. Bitmesi için yalvarıyorum. Zevkle çalışmak istiyorum. Lütfen yalvarıyorum. Ben para kazanmayı biliyorum, kara para aklamayı değil. Eski eşim Gökhan Çıra, Tuzlaspor olayına dava açmama kararı aldı. Güzellik merkezim aracılığıyla “Kara para aklandığı söylendi. Bana bunu kim yaşattıysa karmasını yaşamalı. Soruşturma açıldığında seyahat yasağı geleceğini biliyorduk, bana ‘Amerika’ya git’ dediler. Ne yaptım?” kaçmak için ne yapmalıyım? Kafam gitti gerçekten. Sağlıklı bir beynim kalmadı.”

“ESKİ EŞİM MAĞDUR OLMAMAM İÇİN HER ŞEYİ YAPIYOR”

Bu dönemde faturalarını arkadaşlarının eşlerinin ödediğini, eski eşi Gökhan Çıra’nın da kendisine destek olduğunu belirten Ciğerci, “Bu süreçte internet, telefon gibi tüm faturalarım çalışanlarım, arkadaşlarım tarafından ödeniyor. ve eşlerini. Hiçbirini unutmayacağım. Kızımın babası da kapalı ama yaptıklarını, “Mağdur olmayalım diye yaptıklarını asla unutmayacağım. Teşekkür ederim Gökhan Çıra” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu