Haber

Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, Anadolu Gençlik Derneği’ni ziyaret etti

Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, Anadolu Gençlik Derneği’ni ziyaret etti. Aydın, “Bir toplumun geleceği, gençlere verdiği değerle ve gençlerin ülkeye katma değer öğretecek duruma gelmesiyle mümkün olacaktır. Bu açıdan bakıldığında sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Milli Görüş Gençlik ve Anadolu gençliği olarak ülkemizin, halkımızın ve insanlığımızın bizden ne beklediğinin bilincindeyiz.Sevgi ve azimle “Tüm gençlerimiz ve halkımız için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Anadolu Gençlik Derneği’ni ziyaret etti. Birol Aydın’a Anadolu Gençlik Derneği İstanbul İl Başkanı Mehmet Yaroğlu da eşlik etti.

MİLLİ GÖRÜŞ GENÇLERİ AHLAK VE FAZİLETLE KAZANMANIN ADIDIR, ONLARIN MÜCADELESİDİR

Aydın, “Genç olmak başka bir şeydir. Milli Vizyon, Anadolu Gençliği olmak başka bir şeydir. Gençlik büyük bir nimettir. Ancak her nimetin bir bedeli, ağırlığı ve sorumluluğu vardır. Gençliğin nimeti çalışmayı, çalışmayı, özveriyi gerektirir. gelişme ve sorumluluk alma Ülkemiz insanının içinde bulunduğu kurallar geçmişten günümüze yaygınlaşarak ülkemizde, şehirlerimizde, sokaklarımızda gençlerimizin gücünü sömüren bir durum haline gelmiştir.Böyle bir ortamda Ulusal Gençlik, Anadolu Gençliği, Milli Vizyon gençliği haysiyetin, ahlakın, vicdanın, adaletin örgütlü halidir. Başarı elbette değerlidir. Ama güç ve algıyla kazanmak başka şeydir. Ahlakla, vicdanla, haysiyetle kazanmak başka şeydir. Milli Vizyon Gençlik, Anadolu Gençliği ahlakla, erdemle kazanmanın adı ve çabasıdır.Bu bakımdan ülkemizde neredeyse her 10 gençten 7’si Türkiye’de yaşamak istemediğini söylüyor. Fırsat bulurlarsa yabancı bir ülkeye gitmek istediğini beyan eder. Bugün gençlerimiz hayallerini gerçekleştirememe paniği içerisindeler. “Ya iş bulamıyor ya da bulduğu işten aldığı ücretle en temel ihtiyaçlarını karşılayamıyor” dedi.

ŞEHİRLERİMİZ SOKAKLARIMIZ GENÇLERİMİZE ENERJİ KATMIYOR

Aydın, “Şehirlerimiz, sokaklarımız gençlerimize güç vermiyor. Güçlerini adeta sömürüyorlar. Hayallerini meçhul bir geleceğe erteliyor. Gençlerimiz arasında uyuşturucu ve kumar bağımlılığı çok yaygın. Çocukluktan itibaren yaygınlaştı. Derin ahlaki Çöküş hissediliyor. Evlilik hayalleri bilinmeyen bir tarihe ertelendi.” Bir toplumun geleceğinin ancak gençlerine verdiği değerle, gençlerinin ülkeye katma değer öğretebilecek konuma gelmesiyle mümkün olabileceği ortaya çıkıyor. Bu açıdan sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Milli Görüş gençleri olarak, Anadolu gençleri olarak, ülkemiz halkının ve insanlığın bizden neler beklediğinin bilincindeyiz. Hepsi sevgi ve azimle. Gençlerimize ve tüm ülkemiz halkına karşı sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz, çabalıyoruz” dedi.

İSTANBUL TAMAMEN İSTANBUL DEĞİLDİR

Aydın, “İstanbul sadece İstanbul değil. İstanbul aynı zamanda Türkiye’dir. Türkiye’nin tamamını temsil eden ve Türkiye’nin lokomotifi olan şehrimiz olarak büyük bir dönüşümü hak ediyor. Başka bir İstanbul’un mümkün olduğuna inanıyoruz ve yaşayanlar İstanbul’da 7’den 70’e 16 buçuk milyon insanımızın her birinin acısına, derdine dokunmanın bir zorunluluk olduğunun bilincindeyiz. Bu sorumluluğu ahlaki ve vicdani bir sorumluluk olarak üstlendik. Bu sorumluluğu her zaman yerine getireceğiz. Hep birlikte, tüm İstanbul için başka bir İstanbul’un mümkün olduğuna inanıyoruz, “Bunu da göstereceğiz” dedi.

Anadolu Gençlik Derneği İstanbul İl Başkanı Mehmet Yaroğlu, “İstanbul son seçimlerde belediyede bir teslimiyet süreci yaşadı. Ancak İstanbul’da yıllardan beri hem büyükşehirde hem de ilçelerde partiler değişiyor ama hiçbir değişiklik yok” dedi. Hizmet anlamında, İstanbul bu anlamda dün olduğu gibi bugün de milli görüş zihniyetine sahiptir.” Bu anlamda Saadet Partisi’nin adayı olarak yola çıkan Birol Aydın’a başarılar diliyoruz. Hadislerde müjdelenen milli vizyon ruhunu, küreselcilerin planlarını yüksek bedellerle bozacak şekilde İstanbul’a hak ettiği hizmeti getireceğini umuyoruz. Bu anlamda “Biz onları destekliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu