Yaşam

Kızılcık Şerbeti’nin sezon finaline damga vuran o sahne! Doğa Fatih’in ihanetini ortaya çıkardı

Başrollerini Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Barış Kılıç, Feyza Civelek, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı Kızılcık Şerbeti, dün akşam yayınlanan 29. bölümüyle sezon finali yaptı. Son bölüme aldatılan Doğa’nın kocasından intikam alması damga vurdu.

DOĞA TÜM BELGELERİ GÖSTERDİ

Eşi Fatih’in kendisini Aylin’le aldattığını öğrenen Doğa, Alev teyzesinden yardım ister. Alev, Fatih ve Aylin’in ilişkisini kanıtlamak için Doğa’ya da delil topladı. Tüm aileyi bir araya toplayan Doğa, kocasının kendisini aldattığını söyledi. Fatih, Doğa’nın ihanetle ilgili söylediklerini inkar ederek bağırmaya başladı. Doğa, Fatih ve Aylin’in fotoğraflarını ve banka belgelerini de herkese gösterdi. Tabiat, “Ben çocuklarımın velayetini almak için bekledim. Şimdi bizi adliyede göreceksiniz” diyerek evden çıkarken, Fatih sınır krizi geçirdi.

PEMBE SALDIRILAN FATİH

Oğlunun eşini aldattığını ve eşi Abdullah’ın bu olaydan haberdar olduğunu öğrenen Pembe, öfkeden deliye döndü. Öfkeyle Fatih’e vuran Pembe, “Ben seni böyle mi büyüttüm?” diye bağırdı. Nihal ise “biliyordum” deyince Fatih teyzesinin yanına giderek uygun bir şekilde bitirdi. Mustafa, ağabeyinin karısına bağırmasına tepki gösterince işler bir kez daha karıştı ve Fatih, ağabeyine yumruk attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu