Yaşam

İnci Vakfı Çocuk ve Gençlik Orkestrası, 23 Nisan’da müziğiyle şölene neşe katacak.

Cevdet İnci Eğitim Vakfı’nın Bornova Belediyesi’nin desteğiyle yürüttüğü İnci Vakfı Çocuk ve Gençlik Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konserlerine bu yıl da devam ediyor. İnci Vakfı Çocuk ve Gençlik Orkestrası, 23 Nisan’da Mavi Bahçe AVM’de vereceği konserle bayram sevincini herkese hissettirmeye hazırlanıyor.

Hayallerinin peşinden koşan bir toplumda yaşama hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Cevdet İnci Eğitim Vakfı, 2023 planlarında yer alan çalışmaları hayata geçiriyor. İnci Vakfı Çocuk ve Gençlik Orkestrası İzmirlilere hissettirmeye başladı 15 Nisan’da Bornova Küçükpark ve Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bayram sevinci sürpriz konserlerle doluyor. Ritmin her zaman bir arada tutulduğu bölümlerde İzmirliler orkestrayı büyük bir ilgi ve coşkuyla dinlediler. Orkestra, bayram konserlerini 23 Nisan saat 16:00’da Mavi Bahçe AVM’de gerçekleştirerek tamamlayacak. Konser, İnci Vakfı Instagram hesabından da canlı yayınlanacak.

İnci Vakfı, depremden etkilenen çocukları da unutmadan, Mavi Bahçe AVM işbirliğiyle deprem bölgesinden İzmir’e gelen çocuklar için Kitap Kardeşim Kampanyası’nı başlattı. Kampanyaya katılarak katkıda bulunmak isteyenler kitaplarını 15-23 Nisan tarihleri ​​arasında Mavi Bahçe AVM’ye getirebilirler. Toplanan kitaplar İnci Vakfı tarafından depremden etkilenen çocuklara ulaştırılacak. Gezici Kütüphane, çocukların ziyareti için 23 Nisan’da AVM’de olacak.

Geleneksel 23 Nisan Konseri

Aralık 2015’te İnci Vakfı çatısı altında faaliyetlerine başlayan İnci Vakfı Çocuk ve Gençlik Orkestrası, klasikleşmiş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konserlerine bu yıl da devam ediyor. İnci Vakfı Çocuk ve Gençlik Orkestrası, 23 Nisan’da müziğiyle bayram sevincini yaşatacak.

Ayrıca Karabağlar Belediyesi’nin 25 Nisan’da düzenleyeceği şenliğe de katılacak olan Gezici Kütüphane, Uzundere Nasrettin Hoca Çocuk Bilim, Kültür ve Sanat Merkezi’nin bulunduğu alanda düzenlenecek etkinlikte çocuklarla buluşacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hemsin-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu