Yaşam

‘Huzurevi Ketum’ çekimleri keyifli başladı

BALIKESİR (İGFA) – Yapımcılığını Ekşinar imal ismine Emre Bozkurt, Erhan Fırat ve Düş Yürüten’in üstlendiği, direktör koltuğunda Emre Bozkurt’un oturduğu “Huzurevi Ketum” isimli ruhsal tansiyon üslubundaki sinema sinemasında teknolojinin bütün nimetlerinden de faydalanıyor.

Türkiye’de ve milletlerarası platformlarda pek çok başarılı işte teknik direktörlük ve görsel efekt süpervizörlüğü yapan direktör Bozkurt, bu sinemanın efekt sahnelerinin yapay zekayla destekleneceğini ve çeşitli sahnelerin NFT olarak milletlerarası platformda satışa sunularak gelirlerinin toplumsal sorumluluk projelerinde kullanılacağını belirtti.

Kadrosunda değerli oyuncular yanında oynadığı sinema sinemalarıyla dikkatleri üzerine çeken 9 yaşındaki Dila Hatun Karaaslan, “Huzurevi Ketum” isimli sinema sinemasında canlandıracağı karakter ile tekrar ilgi odağı olacağa benziyor.

Oyunculuk dersleri aldığını ancak setlerde direktör ve deneyim sahibi oyuncuların peşinden ayrılmadığını bunun sebebininde ne öğrensem kardır fikri olduğunu lisana getiren Dila Hatun Karaaslan, “Oyunculuk eğitimi kural lakin benim en hoş okulum direktörlerim ve setteki deneyimli oyuncular, Huzurevi Ketum isimli sinemamızda benim için öğrenme cenneti, direktörümüz Emre Bozkurt öğretmeye bayılıyor, oyuncu büyüklerim Meral Konrat, Düş Yürüten ve Tayfun Sav benle ilgili ve ben onların sayesinde çok şey öğreniyorum. Grup içindeki takviye sinemamıza büyük muvaffakiyet getirecek” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu