Haber

Gürcistan U-17 Futbol Takımı “Aragvelebi” Sports City Gölcük’te Kamp Yaptı

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, kamp faaliyetlerini Gölcük’te sürdüren Gürcistan U-17 Küçükler Şampiyonu Aragvelebi takımının teknik heyet ve futbolcularını ağırladı.

Gürcistan’da düzenlenen U17 Gençler Şampiyonası’nda Gürcistan şampiyonu olan Aragvelebi FC, yurt dışı kamp faaliyetlerine Gölcük’te devam ediyor. Gölcük Yalı Konutları’nda konaklayan, antrenmanlarını Değirmendere ve Kavaklı statlarında yapan ekip, Gölcükspor, Sakaryaspor, Sapancaspor ve Kocaelispor ile hazırlık maçları da oynadı. İlçede düzenledikleri kamp programından memnun kalan Aragvelebi FC lideri Maia Gagoshidze, Teknik Müdür Soso Tcikaidze ve heyete eşlik eden Gölcük antrenörleri Yaşar Yıldız ve Hasan Vardoğan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulundu. Sezer.

SPOR ŞEHRİ GÖLCÜK KAMP MERKEZİ OLACAK

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Aragvelebi FK heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “’Spor Kenti Gölcük’ hedefiyle ilçemizdeki spor tesislerini yeniliyor, bir yandan da yeni tesislerin yapımına devam ediyoruz. Kamp alanı olarak ilçemizde yabancı ekiplerin tercih etmesi hedefimize katkı sağlayacaktır. Kamp döneminde ilçemizi tercih eden Aragvelebi FK ekibine teşekkür eder, başarılar dilerim.”

GÜRCİSTAN EKİBİ GÖLCÜK’Ü EĞLENDİ

Ziyarette konuşan Aragvelebi FC Lideri Maia Gagoshidze, “Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in Gölcük’te spor, kültür ve sanata büyük önem verdiğini daha gelmeden öğrendik. Kampımız süresince bu eserleri, ilçenin tarihi ve mimari güzelliklerini görme fırsatı bulduk. Kamp döneminde bize kapılarını açan ve evimizdeymişiz gibi hissettiren Başkan Sezer’e teşekkür ediyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu