Teknoloji

Final Fantasy VII Rebirth Yönetmeninden Yeni Açıklama: Geniş Bir Özgürlük Sunacak

 
Square Enix’in 2022’de duyurduğu aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy VII Rebirth için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Oyunun resmi Twitter hesabında yayınlanan yeni geliştirici yorumunda yönetmen Naoki Hamaguchi, Final Fantasy VII Rebirth’ün muazzam bir özgürlük sunacağını duyurdu. , birçok keşfedilebilir ortam ve geniş ve çok yönlü bir dünya.
 
Oyunun gelişimi sorunsuz ilerliyor
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde çeşitli açıklamalarda bulunan yönetmen Naoki Hamaguchi, oyunun geniş bir ortam sunacağını bunun yanı sıra gelişimin sorunsuz ve plana uygun ilerlediğini açıkladı. Açıklanan bilgilere göre oyunda oyuncular geniş ve çok yönlü bir dünyaya adım atacak, geniş özgürlüklerle birlikte seyahat edecek ve macera boyunca farklı hikaye içerikleriyle karşılaşacaklar.
 
Final Fantasy VII Rebirth, 2023 kışında PlayStation 5 için çıkış yapacak. Final Fantasy VII’nin yeniden çevrim üçlemesinin ikinci bölümü olarak karşımıza çıkacak olan Rebirth, 2022’de Final Fantasy VII’nin 25. yıl dönümü kutlamasında resmen duyuruldu. Rebirth oyunu Fantasy VII Remake de tanıdık yüzlerle yeni bir macerayı oyunculara sunmayı planlıyor.
 

https://twitter.com/finalfantasyvii/status/1664980288781582336

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu