Haber

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Çameli’de seçim çalışmalarına başladı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 31 Mart Yerel Seçimi çalışmalarına Çameli ilçesinden başladı. 2014 yılından bu yana Çameli ve Denizli’de hizmet destanları yazdıklarını belirten Başkan Zolan, “İşimiz Denizli, gücümüz Çameli.”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan seçim kampanyasına Çameli’den başladı. İlk olarak Başkan Osman Zolan’ın Çameli programı kapsamında Çameli Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Zolan’a Çameli Lideri Cengiz Arslan, AK Parti Çameli İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, MHP Çameli İlçe Başkanı Murat Genç ve beraberindekiler eşlik etti. Önder Zolan daha sonra pazar yerinde vatandaşlarla buluştu. Önder Zolan da Çameli esnafına başsağlığı dileyerek hayırlı olmasını diledi.

2014’ten bu yana hizmet destanları yazılıyor

2014 yılından bu yana tüm Çameli ve Denizli’de hizmet destanlarını yazdıklarını, göreve geldikleri ilk günden bu yana gördükleri sorun ve ihtiyaçları gidermek için gece gündüz çalıştıklarını belirten Başkan Zolan, “Bugün, Seçim ziyaretlerimize önceki seçimlerde olduğu gibi Çameli ilçesinden başladık. Çameli’yi ziyaret etmek istedik, esnaflarımızı ziyaret ettik. 2014 yılından bu yana Çameli’yi en üst düzeye çıkaracak hizmetlerle donattığımızı biliyoruz ve gördük. Vatandaşlarımızın desteği en üst düzeyde. Çameli bizi kucakladı ve biz de her türlü hizmeti vermek için çabaladık, koştuk. Çameli 10-15 yıl önce ziyaret edilmeyen ve gelmesi zor olan bu yere birileri atanınca, sanki zor bir bölgeye gidiyormuş gibi, istemeden mecbur olduğu için oraya gelirdi.2014 yılından bu yana büyükşehir sistemiyle hem Çameli Belediyemiz hem de Çameli’nin eksik sosyal tesislerini tamamladık. İlçe otogarı, itfaiye, kültür merkezi, altyapı ve üst işler gibi birçok hizmet ve projeyi hayata geçiren Başkan Zolan, “Çameli’deki standardı Denizli’deki standarda getirdik.”

Çameli turizm ilçesi oldu

Çameli’ne ulaşımın fiziki yapısından dolayı geçmişte büyük sıkıntılar yaşandığına işaret eden Başkan Osman Zolan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yapılan yol sayesinde ilçeye ulaşımın kolaylaştığını vurguladı ve şöyle konuştu: Bu mevsimde Çameli’ne gelmek çok zor.Kar yağdığında yol günlerce kapalı kalıyordu.Coğrafya Toprak yapısı sorun olmasına rağmen Sayın Cumhurbaşkanımızın sayesinde onun talimatlarıyla güzel bir yol yaptık ve bu yol sayesinde güzel bir yol yaptık. buraya ulaşım kolaylaştı. Çameli bizim yaylamız, nefes aldığımız yer, 1400 rakımlı ilçemiz. Burada üretilen birçok ürün tadıyla, lezzetiyle, şifasıyla, görüntüsüyle, kokusuyla, her şeyiyle. “Destek oluyoruz.” Bu eserlerin yapımına her yönüyle destek vermeye devam edeceğiz inşallah. Çameli, başta Cengiz Önderimizin yaptırdığı taş konaklar olmak üzere yayla turizmi ile bir turizm ilçesi haline geldi” dedi.

“Denizli’ye hayırlı olsun”

Çameli’nin bugün farklı bir yüze kavuştuğunu ve geçmişte kimsenin gelmek istemediği bir ilçeden bugün insanların gelmek istediği bir çekim merkezi haline geldiğini belirten Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Çameli’de çok çalışma yaptık. Mahallelerimizde ‘kimsenin ayağı toza, çamura değmeyecek’ dedik. Çok şükür Çameli bugün o noktaya geldi. Çameli bugün hak ettiği noktada, bundan sonra da inşallah” Çameli’mizi, tüm ilçelerimizi, mahallelerimizi en üst seviyeye çıkarmak için gece gündüz çalışacağız.” Çaba göstereceğiz. Seçim faaliyetlerimize ve ilçe gezilerimize Çameli’den başladık. Allah yolumuzu açık eylesin. Denizli’nin yolu açık olsun. Denizli’ye güler yüzle hizmet etmek istiyoruz. Hemşehrilerimiz uygun gördüğü takdirde 5 yıl daha Denizlimize ve ilçelerimize hizmet edeceğiz. “Bunu yapmanın memnuniyetini yaşayacağız. Nasıl ki Denizli’miz, ilçelerimiz, mahallelerimiz 10 yıl öncesine göre bugün daha keyifli, umarım o güzellerin üstüne güzel şeyler katmaya devam edeceğiz. Gücümüz Denizli’dir, gücümüz Denizli’dir” Çameli.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu