Haber

Beni gizlice izleyen aşık çocuğun videosu nedir? BAKANLIK HAREKETE GEÇİYOR!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, ‘Aşık çocuk beni gizlice izliyor’ imajıyla ilgili yasal süreç başlattığını duyurdu. Sosyal medya paylaşımlarının ardından ‘Aşık çocuk beni gizlice izliyor’ görselinin ne olduğu soruşturulmaya başlandı. Hukuki sürecin başlatıldığı görüntünün detayları, çocukların zihinsel ve sosyal gelişimlerini olumsuz etkileyeceği için merak konusu oldu. Pekala, Boy in Love’ın beni gözetlediği imajı nedir? Detaylar burada…

BAKANLIK HAREKETE GEÇİYOR!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, sosyal medyada dolaşan ‘Aşık Çocuk Beni Gizlice İzliyor’ başlıklı görüntü paylaşımının içeriğinin olumsuz olabileceği gerekçesiyle kaldırılması için yasal süreç başlatıldığını duyurdu. çocukların sosyal ve ruhsal gelişimini etkiler.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Değerlendirme sonucunda sosyal platformda yer alan görüntü içeriklerinin çocukların zihinsel ve sosyal gelişimine olumsuz etki edeceği, zarar vereceği değerlendirildi. 14.08.2023 tarihinde ‘erişim yasağı/içerik kaldırma’ için gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.

BENİ GİZLİCE İZLEYEN AŞIK ÇOCUĞUN İMAJI NEDİR?

Aşık Çocuk Beni Gizlice İzliyor görseli, YouTube kanalına oyun görüntüleri yükleyen bir kişinin Roblox oyununda kurduğu mesel tarzında çekilmiş bir görseldir.

alacahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu