Haber

Bakan Kurum: Seçimimiz ülkemize ve milletimize hayırlı olsun

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum oyunu Ataşehir’de oynadı. Kurumdan burada yapılan açıklamada, “Oyumuzu bayram havasında kullanacağız. Akşam inşallah Türk Asrını başlatacağız” dedi.

Türkiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında gerçekleşen 2. Cumhurbaşkanlığı seçimi için saat 08.00’de sandık başına gitti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, eşi Şengül Kurum ile TEB Ataşehir Ortaokulu’ndaki 2040 numaralı sandıkta maçı saat 09.15’te oynadı.

SEÇİMİMİZ ÜLKEMİZ MİLLETİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Oylamanın ardından açıklamalarda bulunan Bakan Kurum, seçimin hayırlı olmasını dileyerek, ’85 milyon vatandaşımızla bir kez daha sandık başına gidiyoruz. 14 Mayıs’ta olduğu gibi tüm vatandaşlarımızın demokratik olgunlukla katılacağı bir seçim yaşama arzusuyla oy kullandık. Seçimimizin ülkemize, milletimize, 780 bin kilometrekarelik toprağımıza ve tüm dünyaya hayırlı olmasını diliyorum. Oyumuzu bayram havasında kullanacağız. Akşam inşallah Türk Yüzyılı’na başlayacağız. Tüm milletimize hayırlı olsun’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu