Haber

Akşener: Arkadaşlarıma saygısızlık edeni vuracağım

ÂLÂ Partisi Genel Lideri Meral Akşener, “Her yerde seçime yalnız girecekmiş gibi hazırlanacağız” açıklamasını tekrarladı.

Düğün törenine katılmak üzere Bursa’ya giden Akşener, partisinin il başkanlığını ziyaret etti. Akşener’i, YETER Partisi Teşkilat Lideri Buğra Kavuncu, Bursa milletvekilleri, İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu ve partililer karşıladı.

Burada yaptığı konuşmada Akşener, bundan sonra gittiği şehirlerdeki kuruluşları, ardından STK’ları, köyleri ve evleri ziyaret edeceğini belirterek, “Sosyal medyanın yarattığı yankı odalarının ötesine geçerek gerçekten vatandaşlara dokunduğu söylendi. , insanların gözünün içine baktım, ne hissettiklerini, ne istediklerini öğrendim, onun için çözümler ürettim. Ben şahsen 15 Eylül itibarıyla yeni bir çalışma biçimine başlıyorum.” söz konusu.

‘HOPPER’

Genel seçim sonuçlarına da değinen Akşener, şunları özetledi: “O seçimin sonuçlarıyla suçlandık ve suçlandık. Bu benim kabulümdür. Keşke her şeyin, yanlışların, eksikliklerin sorumlusu bu zavallı olsa. yoksa her şey yoluna girecek demektir ama öyle bir şey olmadığı anlaşıldı. bir durum yok. hepimiz sorumluyuz, hep birlikte. o masada 6 kişi oturuyor ve her kişi 6 kişiyi temsil ediyor. .Dolayısıyla partim adına sorumluluğumu kabul ediyorum.Ama asla kabul etmediğim bir şey var: ‘İYİ Partililer çalışmadı’ büyük kuyruklu bir saçmalık.DÜZGÜN Partisi’ne oy vermeyi düşünenlerin önemli bir kısmı aldı sinirlendim ve ayrıldım. Onlara saygım sonsuz ama İYİ Parti’yi cezalandıranlar Sayın Kılıçdaroğlu’na oy vermediler, bize de oy vermediler. Biz de cezalandırıldık. Başarabiliriz. Bundan ders alacağız. Eksiklik, bu yanlış, ne olursa olsun, bir daha hata olursa, aynı hataları tekrarlamayacağız çünkü hayırsever seçmendir. Seçmenlerin söyledikleri başımızın üstündedir.

‘BANA NE İSTEDİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR’

Yüzde 15-17’nin konuşulduğu bir süreçte toparlarsak, yüzde 10 oy alırsak üst zaten bizi cezalandırmış ve dolayısıyla herkesi cezalandırmıştır. Sayın Kılıçdaroğlu’nun oylarını bize verilen oylarla, diğer siyasi partilerin oylarıyla toplayın. Partimize oy verenlerin, seçmenlerimizin gerçekten Sayın Kılıçdaroğlu için çalıştığını gösteriyor. Bu yüzden bana ne istediklerini söylüyorlar. Ben bir politikacıyım, talepçiyim. Ben ona saygı duymaya çalışıyorum ama parti üyelerime ve arkadaşlarıma saygısızlık yapan herkese vuracağım. Peki nasıl çarpılacağını biliyor musun? Yüzlerini yere yapıştıracağım. Artık saygısızlığın, şımarıklığın sona erdiği bir döneme giriyoruz. Bu yüzden deneyeceğiz.

‘HER İLÇE ADAYINIZ OLACAK’

Bugün burada ‘Vira Bismillah’ diyoruz. Yerel seçimlere hazırlanacağız. Mutlaka her ilçeye bir adayınız olacaktır. Onlar hakkında konuşacağız. Bundan sonra Bursa’dan başlayarak nereye gidersem gideyim mutlaka her ilçeye, varsa her ilçeye arkadaşlarımızı hazır hale getireceksiniz. Bu seçimlere her yerde tek başımıza girmeye hazır olacağız. Bunu açıkça söylüyorum. Özgür ve bağımsız bir siyasi parti olarak bu seçimde kaç kilo verdiğimizi tartıp göreceğiz ve paylaşacağız. Kendimizi seçmene ve milletimize anlatacağız. Sosyal medya kıymetli ama ben sosyal medyanın yankı odalarından çıkıp kapı zilini çalacağım, hepiniz çalacaksınız…”

İLK ADAYINI AÇIKLADI

Akşener, konuşmasında partisinin ilk belediye başkan adayını açıklayarak, Orhaneli İlçe Başkanı Mümtaz Arslan’ın Orhaneli Belediye Başkan Adayı olduğunu paylaştı. (HABER MERKEZİ)

haberuzumlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Elmadağ Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu